KONTAKT

Cennik

Kontakt

Galeria

PRZYDATNE LINKI

Limuzyna do ślubu

Limuzyna na studniówkę

Limuzyna na urodziny

Limuzyna na nocną imprezę

Limuzyna na wieczór panieński

Limuzyna na wieczór kawalerski

WYNAJEM LIMUZYNY

509 713 723

kontakt@limuzyna-trojmiasto.pl

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Możesz je wyłączyć. Dowiedz się jak

Projekt i wykonanie: Wytwórnia Marketingu

wynajem limuzyny trójmiasto
IMIĘ I NAZWISKO
NUMER TELEFONU
ADRES E-MAIL
ADRES POCZĄTKOWY I KOŃCOWY KURSU
LICZBA OSÓB
DATA I GODZINA PRZEJAZDU
PAKIET PRZEJAZDU
TREŚĆ WIADOMOŚCI
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola.

Formularz

kontaktowy

Limuzyna-Trójmiasto

Na wszystkie zapytania odpowiadamy w ciągu 24h!

w Trójmieście już od 99 zł

Przejazdy

limuzyną

Sprawdź cennik

Limuzyna-Trojmiasto to firma oferująca wynajem limuzyn na terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu, Rumi, Redy, Wejherowa, Pucka, Władysławowa, Żukowa, Kartuz, Malborka, Elbląga oraz całego województwa pomorskiego.

 

Cenimy komfort i wygodę naszych klientów. Nasza limuzyna wyposażona jest w wygodne czarne kanapy, najwyższej klasy nagłośnienie, lampy led, barek, przyciemniane szyby.

 

Rozumiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo, gdy rezerwujesz usługę samochodu od Limzyna-Trójmiasto. Naszym celem jest nie tylko terminowe, ale i bezpieczne dotarcie do celu. Dlatego dbamy o to, aby każdy z naszych kierowców był profesjonalnie przeszkolony i certyfikowany. Zapewniamy również, że doświadczeni i kulturalni kierowcy są do Twojej dyspozycji, abyś mógł cieszyć się płynną jazdą.

 

Wynajem limuzyny Trójmiasto

ATRAKCYJNE

CENY

DLACZEGO LIMUZYNA-TRÓJMIASTO?

LUKSUSOWE

SAMOCHODY

PROFESJONALNI

KIEROWCY

Przejazd limuzyną w Trójmieście

NOCNE ŻYCIE

 

Ty i grupa przyjaciół przeżyjesz niezapomniany czas swojego życia, rezerwując jedną z naszych luksusowych limuzyn na noc w mieście. Nasi kierowcy znają najgorętsze miejsca i dotrą tam na czas i w dobrym stylu. Pozwól nam odsłonić nocne życie Trójmiasta i okolic.

limuzyna trójmiasto

Czytaj więcej

STUDNIÓWKA

 

Zapewniamy profesjonalne usługi limuzynami na ten wyjątkowy wieczór. Gwarantujemy, że dotrzesz na bal maturalny ze stylem i klasą. Limuzyna-Trójmiasto rozumie, że ta noc jest największą imprezą w roku szkolnym i wielkie wejście jest koniecznością. Rozpocznij bal w jednej z naszych luksusowych limuzyn. Każdy pojazd posiada: wygodne kanapy, lampy led, przyciemniane szyby, najwyższej klasy nagłośnienie.

limuzyna trójmiasto

Czytaj więcej

ŚLUBY

 

To dzień twojego ślubu! Limuzyna-Trójmiasto ma doświadczenie aby zapewnić, że każda chwila tego dnia będzie niezapomniana. Doszedłeś do pięknego momentu w swoim życiu. Twoja ceremonia ślubna będzie pełna wspomnień z całego życia. Niech nasza limuzyna na ślub doda te niesamowite wspomnienia.

limuzyna trójmiasto

Czytaj więcej

URODZINY

 

Niech nasza limuzyna sprawi, że Twoje urodziny będą niezapomniane. Wynajem limuzyny na przyjęcie urodzinowe to doskonały sposób na świętowanie! Czekamy na wszelkie specjalne życzenia związane z przyjęciem dla Ciebie lub Twoich najbliższych. To Twój dzień i chcielibyśmy, abyś przyszedł i świętował razem z nami. 

limuzyna trójmiasto

Czytaj więcej

WIECZÓR KAWALERSKI

 

Szukasz najgorętszej limuzyny w mieście na wieczór kawalerski w Gdańsku lub okolicach? Chcesz wyglądać jak gwiazda rocka, kiedy zatrzymujesz się w kolejnym popularnym miejscu w mieście? Jeśli tak, zarezerwuj swój pakiet z limuzyną na wieczór kawalerski.

limuzyna trójmiasto

Czytaj więcej

WIECZÓR PANIEŃSKI

 

Wspomnienia po tym wieczorze zostaną w Waszej Pamięci. Szofer otwierający drzwi, widok Gdańska nocą oraz kieliszek szampana w ręku. Butelka szampana od nas w prezencie. Panieńska limuzyna odbierze Was z dowolnego miejsca w Trójmieście (dojazd poza Trójmiasto za niewielką dopłatą) i zawiezie dokąd tylko pragniecie.

limuzyna trójmiasto

Czytaj więcej

wynajem limuzyny trójmiasto
wynajem limuzyny trójmiasto

509 713 723

wynajem limuzyny trójmiasto

kontakt@limuzyna-trojmiasto.pl

wynajem limuzyny trójmiasto
wynajem limuzyny trójmiasto

PL 

EN 

DE

ZAREZERWUJ LIMUZYNĘ